Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Strona w budowie

Moim noworocznym postanowieniem na 2016 rok jest powrót do pisania. Aby jednak móc się motywować do działań, potrzebuję miejsca w którym mógłbym dzielić się postępami prac. Być może z samym sobą, ale jako, że mam w sobie trochę informatyka/programisty znana mi jest technika pracy z kaczuszką. Nie wiecie co to jest? Ot stawiacie przed sobą gumową kaczuszkę i rozmawiacie z nią (oczywiście osoby o zdrowych zmysłach rozumieją, że chodzi o monolog), dzieląc się  swoimi spostrzeżeniami, wątpliwościami związanymi z napisanym kodem. Takie uzewnętrznienie pozwala na odnalezienie błędów we własnym toku myślowym. Niniejsza strona ma dla mnie być taką kaczuszką. Oczywiście liczę na więcej, na to, że jednak strona nie będzie martwa, ale odwiedzać ją będą czytelnicy. Najlepiej moi. Liczę też, że dzięki temu będziecie dzielić się ze mną swoimi uwagami zarówno na temat już napisanych tekstów, jak również tych, które dopiero powstaną, a o których istnieniu w postaci pomysłu/notatki/źle napisanej wersji będę tu pisał. Motywujcie mnie, bo może dzięki temu napiszę coś, co sprawi, że stanę się uznanym pisarzem, a Wy będziecie mogli opowiadać wszystkim dookoła, że to Wasza zasługa (mogę wystawić takie zaświadczenie).

Na razie jednak zdaję sobie sprawę, że piszę sam do siebie, bo na razie o istnieniu niniejszej strony wiem tylko ja sam. Nawet roboty googla nie zdążyły sobie jej zaindeksować. Okej, z wiekiem staję się coraz bardziej cierpliwy. Poczekam. Ale jeśli chcecie się ze mną skontaktować – zapraszam do zakładki “kontakt” lub na mojego Facebooka.

No cóż, trzeba wyłączyć komputer i dobrze przemyśleć, co też powinienem na niniejszej stronie zamieścić. Jutro bowiem zamierzam zabrać się za owo zamieszczanie.

Pozdrawiam, Dariusz S. Jasiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>